Olivia Rodriguez më 8 shtator e publikon albumin e dytë

Këngëtarja latine, Olivia Rodriguez, ka bërë të ditur se kur do të publikojë albumin e saj të dytë “Guts”.

Ajo e bëri të ditur me anë të një postimi në Instagram.

Këngëtarja tha se “Guts” do të publikohet më 8 shtator.

“Jam shumë krenare për këtë rekord dhe mezi pres ta ndaj me të gjithë ju!”,ka shkruar Rodriguez.TS Poll - Loading poll ...

Related Articles

Back to top button