Olta Gixhari çmend edhe fituesin e Big Brother Kanada, ja çfarë i shkruan ai

Olta Gixhari ka publikuar një video ku përmbledh në disa foto pushimet e saj në jug të Shqipërisë dhe shpejt video ka marrë vëmendjen e të gjithëve.

Mes komenteve të shumta, ka dalluar edhe Kevin Jacobs, fituesi i “Big Brother Kanada”, i përmendur shpesh nga Luizi brenda shtëpisë.

Ai i ka komentuar Oltës një emoji.

Image
Komentet

Por aktorja nuk i ka kthyer asnjë replikë.Related Articles

Back to top button