ShowBizzz

Pas dhunës në familje, Arbenita e Fero kapen sërish bashkë

Disa javë më parë, Arbenita Ismajli ka denoncuar në polici burrin e saj, reperin Fero, për sulm fizik dhe psikologjik.

Artisti u arrestua dhe qëndroi 1 muaj në paraburgim, madje çështja u bë aq serioze sa modelja angazhoi edhe avokatin e saj.

Megjithatë, duket se të gjitha i mori “lumi” pasi ata janë ribashkuar.

Pasi Fero u lirua nga burgu, me sa duket ata janë takuar dhe kanë zgjidhur problemet mes tyre, ndonëse Arbenita vazhdimisht shkruante se beson në drejtësi.

Ata janë kapur sërish bashkë në Gjilan, raporton Prive.al.