ShowBizzz

Përplasje mes dy mikeshave, Einxhel zbulon arsyen e “zënkës” së saj me Argjirën

Einxhel dhe Argjira dihet tanimë që kanë një raport të shkëlqyer së bashku, por së fundmi, Einxhel na ka zbuluar arsyen e “përplasjes” së tyre.

Ajo ka treguar me shaka se fotot e fundit janë bërë shkak për këtë “përplasje”, por në fund, disa foto të hajrit ia paska qarë Argjira dhe le të themi se ngjan yll.

TS Poll - Loading poll ...