ShowBizzz

“Po bën romantiken…”- Luiz Ejllin dhe Kiara Titon i zë shiu në mes të Tiranës! Çifti shkëmben batuta: Ça filmi thua, po hajde të gjejmë ku e kemi lënë makinën

Çiftin Luiz Ejlli dhe Kiara Tito një ditë më parë i ka zënë shiu në rrugët e Tiranës. Të dy, ata janë shfaqur live në Instagram, ku nuk kanë munguar komentet dashamirëse për ta.

Teksa kanë përshëndetur ndjekësit, Luizi dëgjohet të thotë: “U lagëm u bëmë qull”.

Ndërkohë për Kiarën, ky është një moment romantik, por e kundërta është për Luizin, i cili mes batutash i thotë se “nuk është momenti për romanticitet, por duhet të gjejnë ku e kanë lënë makinënë”.

TS Poll - Loading poll ...

Luiz Ejlli: “U lagëm u bëmë qull…”

Kiara Tito: Ej yje si jeni është koha perfektë për të qëndruar në shtëpi, për të parë një film…

Luiz Ejlli: Po ik o Kiara ik, po bën Kiara romantike. Po ça filmi o Kiara, po hajde të gjejmë ku e kemi lënë makinën