ShowBizzz

Reagon edhe Kristi për thonjtë e lyer të të dashurit të Jorit

Ju kujtohet kur brenda shtëpisë së “Big Brother VIP 2”, Jori Delli vinte në lojë Kristin për thonjtë e tij të lyer me manikyr të zi?

“Ç’burrë je ti që lyen thonjtë?”- i drejtohej ajo, duke e shtyrë të merrej me aktivitete më “burrërore”.

Mirëpo, një burrë të tillë zgjodhi edhe për vete! Partneri i saj i ri, reperi italian Fred De Palma gjithashtu i lyen thonjtë dhe njerëzve s’u ka shpëtuar ky detaj.

Madje, as vetë Kristit!

“Budallaqe, e kritikoje Kristin për thonjtë e zi, tash i dashuri jot njëjtë. A me mendu që edhe ky është si femër?”- i shkruan një ndjekës.

Kristi gjithashtu iu përgjigj këtij komenti me emojin e thonjve të lyer.

Ja që ‘Karma’ ekziston!