ShowBizzz

Ribashkohen Arbenita e Fero, dyshja kapen sërish bashkë (Video)

Disa javë më parë, Arbenita Ismajli e denoncoi Feron për sulm fizik dhe psikologjik. Artisti u arrestua dhe qëndroi 1 muaj në paraburgim, madje çështja u bë aq serioze sa modelja angazhoi edhe avokatin e saj.

Megjithatë, duket se ata i kanë hedhur pas krahëve problemet dhe janë ribashkuar.

Fero e Arbenita janë kapur sërish bashkë në Gjilan dhe Prive.al ka sjell ekskluzivisht edhe pamjet.