ShowBizzz

Rihanna bëhet nënë për herë të dytë

Artistja e madhe, Rihanna, është bërë nënë për herë të dytë.

Ajo dhe partneri i saj A$AP Rocky kanë mirëpritur fëmijën e dytë.

Sipas TMZ thuhet se ajo ka lindur një djal më 3 gusht në Los Angeles. Këngëtarja njoftoi për shtatzëninë e saj në shkurt gjatë performancës së saj në Super Bowl.

Kujtojmë që çifti e kanë një djalë me emrin RZA Athelston që u lind në maj të vitit 2022./