ShowBizzz

Rita emocionohet me ketë gjest që benë Fidani

Rita Haziri dhe Fidan Gashi janë një nga çiftet me të dashura për publikun dhe shumë aktiv në botën e shoubizit.

Çifti kanë të ngjeshur agjendën e tyre më mbrëmje dhe koncerte të ndryshme ketë sezone, shkruan “Kosovarja”.

Por, mbrëmë ishin te ftuar të përformonin tek një dasëm në Durrës, dhe para se te fillonte dasma, Fidani shihet duke luajtur me sint, dhe kjo gjë e bën Riten të emocionohet.

Kujtojmë se çifti po i shijojnë ditët e suksesit për ta.