ShowBizzz

Rita Ora interpreton në Hungari duke u mbështjellur me flamur të Serbisë, shpërthejnë reagimet

Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Rita Ora ka performuar në Hungari të shtunën mbrëma në Festivalin e të Rinjve në Szeged.

Por, Ritës gjatë interpretimit iu hodh nga adhuruesit një flamur i Serbisë.

Këngëtarja në vend se ta largonte flamurin, e mori atë dhe e vendosi madje në krah.

Image
Rita Ora

Ky gjest i saj ka ngjallë reagime të shumta në rrjete sociale.

Rita nuk ka reaguar ende në lidhje me rastin.