ShowBizzz

Roberti publikon pamje nga shtrati me këtë bukuroshe që e njihni të gjithë

Këngëtari i njohur publikon pamje nga shtrati me këtë bukuroshe që e njihni të gjithë.

Këngëtari njihet si baba i përkushtuar dhe këtë e ka dëshmuar shpesh.

Përmes postimeve në rrjete sociale, Roberti kalon shumicën e kohës me vajzën e tij, Renen.

ImageRoberti

TS Poll - Loading poll ...

Edhe sot ka postuar një imazh bashkë me të, ku shihen se janë duke kaluar një kohë cilësore.

Mendoni edhe ju?