Ronaldo publikon fotografi nga pushimet, por vëmendjen e marrin thonjtë e tij të lyer

Georgina Rodriguez ka zbuluar aksidentalisht se Cristiano Ronaldo lyen thonjtë e këmbëve.

Zbulimi erdhi pasi modelja postoi një foto të lezetshme familjare gjatë pushimeve në brigjet e Sardenjës, Itali .

“Hej, pse i lyen thonjtë o vëlla?”, pyeti një fans i intriguar nga ‘detaji’.

“Thonjtë e lyer, o fisniku im?”, u mrekullua një tjetër fanse në hapësirën për komente.

TS Poll - Loading poll ...

Ndërsa një i tretë tha: “Ky është një përmirësues i thonjve që parandalon bakteret, raporton The Sun.

“Shumë lojtarë e përdorin atë për të mbrojtur thonjtë e tyre. Ju e dini kur luani dhe kur topi godet, gishtat dhe thonjtë e tij shkatërrohen.”

Kjo nuk është hera e parë që portugezi komentohet për diçka të tillë, pasi në një mënyrë të pashpjegueshme, ai i ka lyer shpesh herë thonjtë e tij të këmbës.

Aktualisht, Cristiano Ronaldo luan për Al-Nassr, një ekip në Arabinë Saudite, si dhe për Kombëtaren e Portugalisë. Related Articles

Back to top button