LifeStyle

Rrëfim i padëgjuar i 28 vjeçares: Lashë burrin për kolegun, por seksi me të zgjat pak minuta, tani përsëri me burrin…

Një grua 28 vjeçare ka bërë një rrëfim të padëgjuar më parë. Ajo ka treguar sesi ka lënë burrin e saj të dashur e të kuptueshëm, për kolegun e ri, por seksi me të zgjati vetëm pak minuta dhe për këtë ai ia linte fajin birrës.

Tani ajo edhe pse është ndarë me burrin, kur shkon në shtëpi ta vizitojë macen, përfundon në shtrat me burrin e saj.

Rrëfimi i plotë:

E DASHUR DEIDRE: Bëra një gabim të madh duke e lënë burrin tim me pamje mesatare për një koleg të pashëm, i cili doli të ishte i dashuri më egoist që kam pasur ndonjëherë.

Unë jam një grua 28 vjeçe dhe jam martuar para dy vitesh. Burri im ishte 30 vjeç dhe një djalë i mirë, por ai nuk është shumë për ta parë.

Megjithatë, ai ishte i dashuri më i vëmendshëm që kam pasur ndonjëherë.

Kohët e fundit, ekipës sonë në punë iu bashkua një djalë i ri dhe të gjitha vajzat po flisnin për “djalin e nxehtë”.

Ai është 27 vjeç, beqar dhe padyshim që kalon shumë kohë në palestër.

Ai filloi të bisedonte me mua në kuzhinë një ditë edhe u lidhëm për dashurinë tonë për festivalet.

Ne flirtuam dhe ju mund ta prisnit tensionin seksual me thikë. Ai më kërkoi të dilnim për një pije, por unë i thashë se isha e martuar.

Në vend që të shtyhej, ai dukej edhe më i vendosur dhe mburrej se i pëlqente një sfidë.

Që atëherë e tutje ai bëri një përpjekje masive për të biseduar me mua sa herë që mundi dhe kur përmenda se do të shkoja në një festival lokal me miqtë, ai tha se do të më shihte atje.

Kaluam një mbrëmje shumë të dehur duke kërcyer dhe në orët e para u kthyem fshehurazi në tendën e tij.

Ne bëmë seks, por mbaroi brenda pak minutash – me atë që fajësonte birrën.

Që atëherë e tutje do të takoheshim sa herë që të mundeshim. Por kur burri im pa një mesazh dhe u përball me mua, u ndjeva aq në faj, bëra valixhet dhe u largova.

Tashmë kanë kaluar dy muaj dhe seksi me kolegun tim ka të bëjë me të. Ai nuk bën asgjë për mua.

Unë kam shkuar në shtëpi për të parë macen time dhe gjithmonë përfundoj në shtrat me burrin tim. Ai është padyshim i dashuri më i mirë.

DEIDRE THOTË: Ishe shumë shpejt për ta kthyer kokën nga shikimet.

Burri juaj mund të mos i ketë të gjitha në sytë tuaj, por ai ka shumë tipare pozitive.

Mbani mend pse u dashuruat dhe u martuat me të.

Mashtrimi juaj ishte pa dyshim shkatërrues për burrin tuaj. Nëse ai ende ju do, ju i detyroheni atij të luteni për falje.

Dëgjoj nga shumë çifte që janë grimuar pas tradhtisë.

Për sa kohë që ata nuk e marrin më njëri-tjetrin si të mirëqenë, marrëdhënia e tyre shpesh bëhet më e fortë.

Bej gjene e duhur. Përfundoni gjërat me djalin nga puna.