Selena Gomez konfirmon statusin e saj të lidhjes me një TikTok

Së fundmi, Selena Gomez donte të dinte “pse jam beqare?” Kështu, këngëtarja shkoi në TikTok dhe përdori një filtër që bëri pikërisht atë pyetje.

Pasi kaloi disa opsione, aplikacioni doli me një përgjigje: “Ju keni shije të keqe”. Dhe përgjigja e Selenës ishte: “Epo kjo është e vrazhdë tik tok”.

Fansat gjithashtu nuk u mjaftuan me postimin. “Epo dreqin”, ka shkruar një komentues në përgjigje. Shtoi një tjetër që mund të dukej se kishte lidhje, “E njëjta vajzë”.

Kjo nuk është hera e parë që Selena bën të ditur statusin e saj të marrëdhënies. Muajin e kaluar, manjatja e bukurisë e cila ishte e lidhur me Zayn Malik në fillim të këtij viti – ndau një video të saj në TikTok duke thënë: “Unë jam beqare. Unë jam pak me kujdes, por do të të dua shumë”.

Më pas, pasi ndezi ndezi thashethemet për romancë me Drew Taggart, ajo shënoi rekord duke ngarkuar një postim në Instagram Stories ku shkroi: “Më pëlqen shumë të jem vetëm #iamsingle”.

Dhe Selena duket krejtësisht e lumtur me jetën e saj personale dhe profesionale. Related Articles

Back to top button