ShowBizzz

S’ka më sekrete, zbulohet identiteti i të dashurës së Lorenc Hasramës (FOTO LAJM)

Lorenc Hasrama ka ndarë për herë të parë disa foto me partneren duke i zbuluar edhe portretin.

Bëhet fjalë për një bionde shumë bukuroshe. Nga fotoja e publikuar, dyshja shfaqen të qeshur dhe shumë të lumtur në krahët e njëri-tjetrit.

Por teksa është munduar të mbaj sekret identitetin, ‘Iconstyle‘ bëjnë të ditur se e dashura e Lorencit quhet Rajna Duzha dhe është me profeson dentiste.

Para pak javësh në një intervistë, Lorenc Hasrama foli për partneren e tij, duke bërë edhe një deklaratë shumë romantike.

“Muzika dhe dashuria… Dashuria për muzikën dhe për person… Unë luaj vendit për gjërat që dua, për karrierën time, për njerëzit e mi. Luaj për çdo gjë që ka vlerë në jetën time”, u shpreh artisti në atë kohë.