Tan Brahimi tregon për incidentin e përfolur në koncertin e Luizit

Së fundmi në rrjet u përfol se Tan Brahimi pësoi një incident në koncertin e Luizit.

Lidhur me këto aludime ka reaguar vetë aktori.

Ai i përgënjeshtroi lajmet se incidenti ndodhi në koncert, duke shtuar se ka ndodhur ditë më parë.

“Natën e daljes nga Big Brother dola me shoqërinë dhe konsuamuam alkool, por unë nuk pi asnjëherë. Mua më rrëshkiqi këmba, më doli shpatulla nga vendi, u nxiva te syri dhe një pjesë e krahut. Kjo ndodhi përpara se të shkoja në Kosovë. Dua të sqaroj se në koncertin e Luizit, shkova sepse më ftoi klubi ku ai këndonte. Isha me familjen. Njerëzit u afruan për foto dhe ma dhanë dorën shumë fort, më doli prap shpatulla nga vendi. Mu desh të shkoja në spitalin e Kosovës, dhe postova një foto me humor”, u shpreh aktori.Related Articles

Back to top button