ShowBizzz

Teksa gjirohet filmi i Borës dhe Donaldit, e pranishme është edhe Semi Jaupaj

Çifti i njohur Bora dhe Donald së fundi kanë treguar se janë të angazhuar me filmin e tyre.

Teksa po gjirohet në prapaskena shihet edhe shoqja e Borës Semi Jaupaj, shkruan “Kosovarja”.

Kujtojmë se Bora dhe Semi ishin shoqe të ngushta prej shume vitesh dhe ketë e treguan sa ishte këngëtarja në ‘Big Brother Albania’.

Pasi qe çifti kane theksuar se filmi do të mbështetët në historin e tyre, kurse ndjekësit kanë pyetur se mos vallë Semi do të jete ë pranishme edhe në filmin e tyre, pasi në historinë e vërtet kishe një rol kyç.