ShowBizzz

‘’T’isha kon si Ledri s’tkisha lon’’, fansat ngacmojnë Dafinën në koncert, ja si reagoi këngëtarja

Teksa prej disa ditësh, titujt kryesor të medias rozë i referohen Dafina Zeqitit dhe reperit Ledri Vula edhe fansat janë bërë pjesë e “dramës”.

Gjatë një koncerti në një “nightclub” ku në skenë po performonte Dafina një person nga publiku ka tentuar të bëj trendin e momentit.

Në telefonin e tij ai shkruan: T’isha kon si Ledri, s’tkisha lon.

Por duket se Dafina nuk i ka kushtuar vëmendje duke e injoruar edhe pse nga videoja kuptohet që ajo e ka vënë re “mesazhin” e fansit.