ShowBizzz

Tuna tregon se a është me Cozman në pushime apo jo

Tuna dhe Cozman, lanë shumë pikëpyetje, për raportin mes tyre pasi publikuan projektin e përbashkët.

Disa zëra thanë që dyshja po kalojnë së bashku pushimet verore.

Por siç duket, kjo nuk është e vërtet.

Tuna po shijon pushimet në Zanzibar, kurse Cozman, në jug të Shqipërisë.

Pra të dy pranë detit, por jo pranë njëri-tjetrit, shkruan “Kosovarja”.