ShowBizzz

Valdrin Sahiti vesh Beyonce-n si Elvana Gjata!

Nuk është hera e parë që stilisti i njohur shqiptar, Valdrin Sahiti, ka krijuar veshje për divën me famë botërore, Beyonce.

Në daljet e saj publike, ajo ka shkëlqyer nga koka tek këmbët, sa herë është veshur “shqip”.

Beyonce
Beyonce
Beyonce

Kësaj here, Valdrini e ka veshur atë si Elvana Gjata.

Fustani i zi me dekoltenë në formë U-je dhe puplat e bardha të hedhura mbi supe, si një shall i madh, e bënë Beyonce-n të dukej yll gjatë tour-it të saj në Miami disa orë më parë.

Gocat bënë “xing” me njëra-tjetrën por ne duam të na tregoni, cilës i shkon më tepër?