VIDEO/ Sabiani arrestohet në Itali për kokainë? Keisi shpërthen në lot: Ua turp i Zotit!

Keisi Medini ka përjetuar disa minuta ankthi gjatë episodit të djeshëm të  “Kepit të Vipa-ve”. Asaj vendosën t’i bëjnë një kamer të fshehtë që lidhej sigurisht me Sabianin.

Ronaldo dhe Jori ishin ata që i dhanë lajmin “ e keq” Keisit, se Sabiani ishte arrestuar me kokainë në Itali.

Megjithatë nuk zgjati shumë dhe e zbuluan se kjo ishte e gjitha një kamer e fshehtë, me Keisin e cila po qante.


Related Articles

Back to top button