Vjollcë Buqaj nuse, apo vjehërr? Ja çfarë bënë këngëtarja

Këngëtarja Vjollcë Buqaj është tejet pozitive dhe ky është një ndër elementet që e ka bërë mjaftë të dashur për publikun.

Aktive në muzikën popullore, Vjollca edhe më tej nuk i ndahet aktivitetit, duke u munduar ta japë maksimumin e saj.

Si përherë, edhe në këtë sezon, Vjollcë Buqaj është gjithandej e pranishme në dasma e ahengje të ndryshme, për gëzime familjare, shkruan “Kosovarja”.

Fustanet i zgjedh me kujdes, grimin e flokët gjithnjë në nivel.

Vjollca më shumë po ngjanë në nuse, sesa në vjehërr.Related Articles

Back to top button