ShowBizzz

Xhuli trondit rrjetin, publikon video duke tundur të pasmet

Xhuli është shumë alktive në Instgram.

Ajo poston video të ndryshme duke bërë ushtrime në palestër, shkruan Kosovarja.

Por, video që publikoj para pak minuta morri reagime të shumta.

Në video duket Xhuli duke treguar linjat e trupit, duket tundur të pasmet.

Shikoni videon dhe jepni komentin tuaj!