Yll Limani zbulon pak nga projekti i ri do çmendeni kur ta dëgjoni

Nëse mendoni se keni dëgjuar hitin e kësaj vere, mund t’ju themi me bindje se jo, pasi Yll Limani nuk ndalet së na surprizuari.

Mbrëmjen e kaluar, artisti i talentuar, përmes një postimi në Instagram, ka zbuluar një sekuencë nga kënga e tij e re dhe duket shumë ritmike.

Në videon e postuar, këngëtari shihet teksa është duke regjistuar këngën e tij të re, për të cilën ende nuk ka konfirmuar se cili do të jetë titulli dhe se kur do të publikohet por bashkangjitur videos, ai shkruan: “PER KON JE ZBUKURU A THU A THUUUU”Related Articles

Back to top button