Zemërim në rrjet, Rita Ora në skenë me flamurin e Serbisë, e vë mbi supe dhe nuk e lëshon

Rita Ora ka shkaktuar zemërim me veprimin e saj të fundit. Në një nga performancat e saj në Hungari, ajo u pa teksa mbante flamurin e shtetit serb.

Në video shihet se Rita mban ne duar, valëvit dhe madje e vendos në supe flamurin e Serbisë. Veprimi i këngëtares ka shkaktuar zemërim të madh e komente negative nga fansat shqiptar.

Zemërim në rrjet, Rita Ora në skenë me flamurin e

Pritet reagimi i Ritës pasi pamjet po bëjnë xhiron e rrjetit.Related Articles

Back to top button