ShowBizzz

A do të martoheshe me Zhaklin Lekatarin? Stresi jep përgjigjen “bombë”

Reperi Arkimend Lushaj, i njohur me ermin e artit Stresi, ka bërë një deklaratë të fotrë kur ëhstë pyetur se me cilin nga personazhet pubikë nuk do të martohej.

Stresi është përgjigjur se Zhaklin Lekatari është personi me të cilin nuk do donte të kishte lidhje, dhe as nuk do të marohej.

Reperi tha gjithashtu se ai nuk do të bëhet kurrë pjesë e asnjë big brotheri që do të bëhet në vendin tonë.

TS Poll - Loading poll ...

Kujtojmë që Stresi është fituesi i Big Brother Vip Kosova.