Bardhi ndriçon Shkupin me performancën e tij

Reperi Bardhi, së fundmi kishte një mbrëmje muzikore në Shkup.

Performanca që dhuroi u bë virale në rrjete sociale.

Publiku ndriçoi vendin derisa Bardhi, po këndonte.

Ai në Instagramin e tij shkruan : “Faleminderit SHKUPI! 🫶🏻❤️
Skam koment per kete nate. 😫”.

Një koordinim mes këngëtarit dhe publikut dhuroi emocione të forta për të dy palët,shkruan “Kosovarja”.Related Articles

Back to top button