ShowBizzz

BB vazhdon dhe jashtë/ Plas keq mes Nitës, Bledit dhe Ronaldos: Mosmirënjohëse amatore

Ronaldo dhe Bledi nuk e kanë pritur mirë deklaratën e Nitës për ta teksa ajo foli për aventurën e saj në Big Brother VIP Albania në një intervistë për “Prive”. 

Pyetjes se kush e meriton një nominim të përjetshëm, Nita iu përgjigj duke thënë dy emra, atë të Bledi Manes dhe Ronaldo Sharkës. 

Pas intervistës, Ronaldo ka nisur të përdorë ironi ndaj këngëtares.

BB vazhdon dhe jashtë/ Plas keq mes Nitës, Bledit dhe Ronaldos:

“E more vesh Bledi Mane?’” është shprehur ai në Instagram duke ndarë sekuencë nga intervista shoqëruar me emoji me lot. 

BB vazhdon dhe jashtë/ Plas keq mes Nitës, Bledit dhe Ronaldos:

Një reagim ka pasur edhe Bledi. 

Gazetari në Instagram përmes një postimi e ka quajtur Nitën mosmirënjohëse pasi sipas tij ishe ai që e iluminoi dhe e orientoi këngëtaren.

BB vazhdon dhe jashtë/ Plas keq mes Nitës, Bledit dhe Ronaldos:

Ndërkohë Nita i ka dhënë përgjigje vetëm Ronaldos.

BB vazhdon dhe jashtë/ Plas keq mes Nitës, Bledit dhe Ronaldos: