ShowBizzz

Blero na prezanton me dy shpirtat e tij

Blero Muharremi, së fundmi ka ndarë një fotografi ku shihet më i lumtur se kurrë.

Ai së bashku me nipin dhe mbesën e tij shihen në veturën e këngëtarit, shkruan “Kosovarja”.

Blero shkruan “Me shpirtat e tij”.

Kujtojmë që Blero është baba dhe xhaxha shembullorë, këtë e dëshmon edhe ai me kohën që ndanë me fëmijët.