ShowBizzz

“Borën e duam …”, Bledi Mane i bën dedikimin e veçantë moderatores

Ish-banori i BBV2, Bledi Mane, ka postuar një foto sëfundmi me moderatoren shumë të dashur pr publikun, Bora Zemani.

Krahas fotos Mane ka dhe një dedikim për moderatoren bukuroshe duke shkruar: Borën e duam në çdo stinë!

View this post on Instagram

A post shared by Bledi Mane (@bled_mane)

TS Poll - Loading poll ...

Kujtojmë që Bora Zemani u bë pjesë indirekt e BBV1 për shkak të lidhjes së dashurisë që kishte me Donald Veshajn, me të cilin vijon të jetë e lidhur.