Buta së shpejti baba për herë të parë?

Buta prej shumë kohësh është i dashuruar dhe prej disa vitesh i martuar.
Partnerja e tij quhet Fjolla dhe nuk është personazh publik. Edhe pse reperi ka ndarë shpesh foto me të në mediat sociale, partnerja e tij ka zgjedhur të qëndrojë larg vëmendjes mediatike.

Sakaq, duket se çifti do bëhet së shpejti me bebush. Kështu raporton “Indeksonline” ditën e sotme, që shkruan se burime pranë çiftit kanë zbuluar se ata do bëhen prindër për herë të parë.

Po e njëjta media shkruan se ata janë parë në spital në Prishtinë bashkë dhe barku i rrumbullakosur i partneres së tij ishte mëse i dukshëm.

View this post on Instagram

A post shared by Buta (@bashbuta)Related Articles

Back to top button