ShowBizzz

Butrint Imeri pozon krah vajzës misterioze super seksi dhe rrjeti po zien

Butrint Imeri tërheq shpesh vëmendjen me postimet e bëra në rrjete sociale, ashtu sic ka bërë dhe së fundmi. Këngëtari ndodhet me pushime në Meksiko dhe nuk i ka kursyer fotot në Instagram.

Butrint Imeri pozon krah vajzës misterioze super seksi dhe rrjeti po zien

Në njërën prej tyre Butrinti shihet krah një vajze bukuroshe e cila është e veshur me bikini. Ai nuk ka dhënë asnjë informacion rreth saj, por në rrjet po flitet se ajo mund të jetë e dashura e tij e re.

Butrint Imeri pozon krah vajzës misterioze super seksi dhe rrjeti po zien

Megjithatë nuk duhet përjashtuar si mundësi se bukuroshja mund të jetë thjesht modele në klipin e tij të ri.

Butrint Imeri pozon krah vajzës misterioze super seksi dhe rrjeti po zien

Butrint Imeri pozon krah vajzës misterioze super seksi dhe rrjeti po zien

Butrint Imeri pozon krah vajzës misterioze super seksi dhe rrjeti po zien

Butrint Imeri pozon krah vajzës misterioze super seksi dhe rrjeti po zien