ShowBizzz

Çfarë humbën Yll Limani dhe Noizy pasi u dehën?

Ylli dhe Noizy sapo e kanë bërë publike projektin e fundit muzikor në “Alpha show”.

Hapa titullohet projekti i tyre i përbashkët, shkruan “Kosovarja”.

Në këtë këngë tregohet për gabimin që bën nën ndikimin e alkoolit, dhe humbjen e dashurisë.

Edhe pse me pjesë të ndara, kjo këngë u bë shumë virale në rrjete sociale.

@ylllimanii

tash ndjenjat i perzij me hapa hapa @Noizy allo publish the f*cking song already bro wtf #hapa #alpha2

♬ original sound – Yll Limani