Cllevio deklaron live: Makina e djegur e Noizyt është Maybach jo Ferrari

Ditën e sotme në media ka qarkulluar me shpejtësi lajmi për djegien e Ferrarit të Noizyt.

Denoncimi u bë nga një tjetër person ndaj policia në njoftimin fillestar vendosi emrin e tij si autor. Nga hetimi doli më pas se pronar ishtë babai i Noizyt dhe makina në fakt ishte e vetë Noizyt. Siar Konti ka thënë se Kleviol Ahmeti (Cllevio Serbiano) e pagoi 6 mijë euro

Ku thuhet se ka qenë me porosi të Cllevios. Pas kësaj Cllevio ka dalë në live në Tik Tok ku thotë: no Ferrari, no Ferrari, Maybach RIP”. Duke treguar se është djegur tjetër makinë dhe jo Ferrari.

Video nga live i Clevios:Related Articles

Back to top button