Çmendet fansi pas ish-banores së BBV: Dua të ha m**in tënd

“Antoneta kam dëshirë të ha m** tënd e ta shpërblej me 3000 euro”, ky është mesazhi që një ndjekës i ka shkruar në Instagram ish-banores së Big Brother Vip Albania, Antoneta Koçi.

Bukuroshja ka postuar në Insta Story mesazhin e çuditshëm të fansit të zjarrtë, duke u shprehur e shokuar nga ajo çka ai i ka shkruar.

Që prej hyrjes së saj në Big Brother Antoneta ka fituar me djetëra ndjekës në rrjete sociale dhe me sa duket disa prej tyre janë fantizuar pas saj.


Related Articles

Back to top button