ShowBizzz

David Beckham ‘tallet’ me bashkëshorten në ‘TikTok’

David Beckham ka postuar së fundmi në “TikTok”-un e bashkëshortes së tij një video ku tregon rutinën e tij të grimit.

Futbollisti është shfaqur gjysmë i zhveshur në kamera dhe ka filluar të pretendojë sikur po bën grim. I veshur vetëm me një peshqir, ai mori furçën duke imituar gruan e tij, e cila kishte postuar një video të ngjashme disa ditë më parë.

“Kështu që kur përdor disa prej tyre, gruaja ime më thotë se është ndriçimi më i mirë për të bërë xhirimet.

TS Poll - Loading poll ...

Jam dakord, por nuk e di vërtet se për çfarë po flas”, tha ai me shaka para se të vazhdonte: “Më pëlqen të hidratohem dhe të kujdesem për lëkurën time dhe padyshim kjo është mënyra më e mirë për ta bërë atë sipas këshillave të bukurisë së Victoria Beckham“.