ShowBizzz

Djali apo vajza? Aurela Hoxha paska një fëmijë të preferuar

Sot është një ditë shumë e veçantë për Aurela Hoxhën. Djali i saj feston sot ditëlindjen dhe me këtë rast modelja ka treguar se ai është fëmija i tij i preferuar.

Djali apo vajza? Aurela Hoxha paska një fëmijë të preferuar

Ajo ka publikuar në rrjete sociale disa foto krah tij, duke i dedikuar fjalë shumë të ndjera.

TS Poll - Loading poll ...

Djali apo vajza? Aurela Hoxha paska një fëmijë të preferuar

“Gëzuar ditëlindjen fëmijës tim të preferuar! (Shhh, mos i trego Luna/Ea’s. Te duaaa jeta ime, falenderoj Zotin ç’do dite qe te solli ne jeten time, ti i jep kuptim ! Te duaaaaa, te duaaaam! Frym!”, ka shkruar Aurela.