ShowBizzz

Dua Lipa bëri publike lidhjen e re, reagon keq ish-i dashuri

Dua Lipa dhe i dashuri i saj Romain Gavras u shfaqën bashkë në Festivalin e Kanës. Kjo ishte dalja e parë publike e çiftit që prej disa kohësh janë në një lidhje.

Dua Lipa bëri publike lidhjen e re, reagon keq ish-i dashuri

Këngëtarja shqiptare dhe regjisori greko-francez shkëlqenin në ecjen në tapetin e kuq, mirëpo duket se kjo gjë nuk i ka pëlqyer ish-it të Duas, Anwar Hadid, i cili ka reaguar në Instagram.

Dua Lipa bëri publike lidhjen e re, reagon keq ish-i dashuri

Ai ka publikuar një selfie krahas së cilës ka shkruar “Po mundohem të mos e gjej dhe ta vras atë”. Menjëherë ndjekësit e kanë lidhur me lidhjen e re të Dua Lipës.

Dua Lipa bëri publike lidhjen e re, reagon keq ish-i dashuri