ShowBizzz

E tha publikisht, Grida Duma nuk është më beqare

Grida Duma ka qenë e ftuar ditën e sotme tëk “Më lër të flas”, ndërkohë që ka ndarë më të gjithë publikun një detaj nga jeta e saj personale.

Moderatorja e “Top Story” ka konfirmuar mbrëmjen e sotme se është në një lidhje dashurie dhe ndihet e plotësuar, ndërkohë që përqafimin e ngrohtë që duhet ta ketë çdo femër, qoftë dhe ajo më e forta, e ka.

Pjesë nga biseda:

TS Poll - Loading poll ...

Romeo: A të del koha për të dashurin?

Grida Duma: Është kohë cilësore mjafton edhe me pak. Pse duhet ta mohoj. Edhe po të mos kisha do thosha kam.

Romeo: E ke atë përqafimin e ngrohtë?

Grida Duma: E kam patjetër.