Einxhel ka ndarë me ndjekësit një bisedë të ëmbël me dj Dagz

Çifti njohur dj Dagz dhe Einxhel Shkira romancën e tyre e filluan në ‘Big Brother Albania 1’ ku më pas kanë në jetë edhe një djalë të quajtur Trev.

Dagz kishte një koncert në Sarandë por mendjen e kishte tek partnerja e tij, ku shkëmbyen edhe një bisedë të ëmbël, shkruan “Kosovarja”.

Kjo e fundit publikoj bisedën me Dagz që ai më pas ishte shprehur edhe pse larg me zëmër është me të.
Einxhel në story ka shkruar “Lidhja në distancë”.Related Articles

Back to top button