ShowBizzz

Filmi me banorët e BBV, moderatori jep detaje: “Luizi dhe Olta do të jenë çift, ndërsa vjehrra…”

Gazetari Blendi Salaj, ka zbuluar ditën e sotme në emisionin Wake Up detaje të reja nga filmi ku Luizi dhe Olta do të luajnë si protagonistë.

Ai tha se dyshja luajnë rolin e të dashuruarve, ndërkohë që vjehrra i bën magji Oltës.

Çifti më i madh ose më i rëndësishëm i momentit, mund të mos jetë Luiz Kiara, por mund të jetë Luiz Olta.

TS Poll - Loading poll ...

Flitet për një film të mundshëm ku Luizi dhe Olta do të jenë protagonistë të filmit ku ata luajnë një çift ku vjehrra i bën magji nuses që është Olta. Vjehrrën mund ta luajë Kiara (them unë)”,-tregoi Blendi.

Kujtojmë se burime të ndryshme bënë të ditur pak kohë më parë se regjisori i këtij filmi do të jetë po Eduart Grishaj.