ShowBizzz

I kërkoi t’i hante jashtëqitjen e t’a paguante 3000 euro, ish banorja e BBV2 habitet nga kërkesa e fansit

Ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, Antoneta Koçi, është një nga personazhet publik mjaft aktiv në profilin e saj në Instagram.

Së fundmi ajo ka zbuluar një kërkesë shokuese që ka marrë nga një fans i saj.

Teksa ka organizuar me ndjekësit një pyetësor për një shqetësim të saj, dikush e ka anashkaluar këtë dhe i ka bërë një kërkesë që nuk e priste aspak.

TS Poll - Loading poll ...

Antoneta kam dëshirë të ha m** tënd e ta shpërblej me 3000 euro”, i ka shkruar fansi.

Ndërkohë ish-banorja e shtëpisë më të famshme në Shqipëri ka reaguar thjesht me një emoji ku tregon se është habitur nga kjo kërkesë e tij.