ShowBizzz

Ja me kë po bashkëpunon për këngën e parë Beniada

Beniada Nishani do t’i futet muzikës.

Ish-banorja e BBV ka bërë të ditur se ka nisur punën për projektin e saj muzikor.

Beniada është shfaqur në një studio muzikore në Kosovë dhe ka zbuluar se kënga do vijë në bashkëpunim.

Image
Beniada dhe Arinda Gjoni.

Beniada po bashkëpunon me këngëtaren Arinda Gjoni.