ShowBizzz

Jori Delli zbulon projektin e fundit me Noizyn: Ishim në Dhërmi dhe…

Ish- banorja e Big Brother VIP Albania, Jori Delli ka zbuluar më në fund raportin e saj më Noizyn.

Ajo ka treguar se ka marrë pjesë në një klip të reperit të njohur, pamjet të cilat u bënë virale në rrjet dhe publiku nisi të aludonte se mes tyre mund të kishte nisur një raport më i afërt.

“Me Noizyn i kemi bërë video disa ditë para në Dhërmi dhe Vlorë. Nuk kam cfarë të them tani…”- tha Jori Delli.

TS Poll - Loading poll ...