ShowBizzz

Kiara shfaqet si kurrë më parë, tregon ç’i bëri Luizi gjatë pushimeve

Kiara dhe Luizi po shijojnë pushimet e para bashkë. Çifti ndodhet në Turqi, nga ku nuk kanë munguar fotot e videot, por një nga postimet e fundit të Kiarës ka marrë shumë vëmendjen.

Moderatorja është shfaqur me flokët e shkatërruar dhe në një gjendje siç nuk e keni parë kurrë më parë. Ajo tregon se Luizi i ka bërë xhiro me motorr uji dhe i kishte premtuar që nuk do ta ngiste shpejt.

Duke qeshur Kiara tregon se Luizi nuk e ka mbajtur premtimin dhe ajo ka përfunduar kështu.