ShowBizzz

Kjo do të jetë moderatorja e këtij sezoni të “Big Brother VIP Kosova”!

“Big Brother Vip Kosova” realizoi me sukses Big Brotherin e saj të parë dhe fitues u shpall reperi nga Tirana, Stresi.

Me një kast të njohur Vipash, me një opininonist të njohur si Olti Curri, por edhe me prezantuesit Alaudin Hamiti dhe Jonida Vokshi, programi arriti të ishte një nga realityt më të ndjekur në Prishtinë.

Por mesa duket edhe pse ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë, Jonida Vokshi do të vijojë të jetë për së dyti vit si prezantuese e këtij formati televiziv.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë moderatorja nëpërmjet Instagramit të saj.

E në fakt pse jo kur Jonida sa hap e mbyll sytë u rikthye menjëherë në superformë pas shtatzënisë.