ShowBizzz

Krist Aliaj në një lidhje me bjonden misterioze të BBV? (Video)

Mbrëmjen e djeshme, Krist Aliaj dhe Ronaldo Sharka kanë darkuar me disa miq të tyre e këtë na e kanë treguar me disa postime në Instastory.

Por jo vetëm kaq, një vajzë bjonde misterioze ka qenë më afër Kristit se të tjerët.

Pikërisht këtë, Ronaldo nuk mund të mos e ndante me ndjekësit dhe ka postuar një video duke i ngacmuar ata të dy dhe duke e vendosur Kristin në siklet ndërkohë që vajza nuk pranon të tregoj fytyrën.

“Kristi gjen dashurinë e jetës”, shkroi Ronaldo krah videos së vajzës misterioze me Kristin.

Nuk dihet nëse bjondja që shfaqet krah Kristit është po e njëjta me të cilën shkëmbeu një puthje në “Big Brother VIP”.