ShowBizzz

Kristi dhe Jori janë shokë me benefite? (Foto)

Pas përfundimit të Big Brother Vip Albania, Jori Delli dhe Krist Aliaj janë parë shpesh nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Edhe brenda shtëpisë së BBV u duk se pati një kimi mes tyre edhe për shkak të ngacmimeve që i bënin herë pas herë njëri-tjetrit.

E me të drejtë, publiku ka filluar të aludojë se mes dyshes, ekziston dicka më tepër së thjesht shoqëri. Por a është vërtetë kështu?

TS Poll - Loading poll ...

Jori ka psostuar në Instagramin e saj një mesazh nga një ndjekës i cili, në lidhje me Kristin, i ka thënë se duken si “shokë me përfitime”.

Modelja e ka mohuar dicka të tillë, duke thënë se janë vetëm shokë.

Mesa duket, dyshja kanë ruajtur miqësi të mirë pas përfundimit të lojës