ShowBizzz

Kristi e konfirmon, ja reality show që do të marrë pjesë pas BBV

Ditën e sotme Krist Aliaj ishte i ftuar në rubrikën “Dielli apo Hëna” tek “E Diell” dhe ka zbuluar shumë të reja rreth jetës së tij pas “BBV2”, marrëdhëniet me ish-banorët etj. Gjatë fillimit të rubrikës moderatori Ed Manushi u dha fund thashethemeve duke pohuar se është e vërtetë që këtë sezon Kristi do të jetë pjesë e jurisë së “She’s on top”.

Kristi e konfirmon, ja reality show që do të marrë pjesë pas

Për këtë lajm Kristi u shpreh: Dua të shikoj si do shkoj pastaj do ju tregoj dashurinë, si do më trajtojnë… 

TS Poll - Loading poll ...