Lajm i mrekullueshëm, Kiara Tito është shtatzënë

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë çifti më i përfolur i momentit. Prej disa kohësh, rrjeti po zjen nga “thashethemet” se Kiara Tito është shtatzënë.

Madje, ditën e djeshme Luizi ka publikuar një story pranë një gruaje shtatzënë dhe shkruan “Rrahjet më të bukura në botë.”

Kështu ai ka hedhur aludime dhe i ka trazuar më shumë ujërat.

Burime për Kryefjala.com kanë zbuluar ditën e sotme se Kiara Tito është në pritje të ëmbël, rreth 1 muajshe shtatzënë.

I urojmë shtatzani të lehtë!/Albeu.com


Related Articles

Back to top button